Drabužiai internetu: ką reikia žinoti apie jų grąžinimą?

sukneles internetuDrabužiai internetu, o ypač suknelės, šiandien tampa vis populiaresniu sprendimu – vis sunkiau ir sunkiau būtų rasti žmogų, kuris dar nei karto nebūtų pirkęs drabužių internetu. Tačiau labai dažnai nutinka taip, jog gauti drabužiai dėl vienokių ar kitokių netinka jų gavėjui, tad juos nusprendžiama grąžinti. Būtent apie drabužių grąžinimą ir pakalbėsime šį kartą.

Bene pats svarbiausias dalykas, kurį reikia pasakyti kalbant apie drabužių , kurie buvo pirkti internetu, yra tas, jog tikrai ne visos internetinės parduotuvės, parduodančios rūbus, sutinka, kad prekė būtų grąžinta. Tai reiškia, jog tokiu atveju nėra galimybės grąžinti netikusį drabužį ir atgauti sumokėtus pinigus. Laimei, tokių internetinių parduotuvių nėra daug, o jei norite išvengti pirmojo varianto, rinkitės tik tokią internetinę drabužių parduotuvių, kuri suteikia galimybę grąžinti netikusį drabužį.

Na, o kitu atveju (jei internetinė drabužių parduotuvė sutinka, jog prekės būtų grąžintos), atminkite, jog viskas turi būti daroma pagal internetinės drabužių parduotuvės taisykles. Dažniausiai, norint grąžinti netikusį drabužį, galimos tik dvi išeitys: netikę drabužiai internetu yra supakuojami ir siunčiami Lietuvos paštu arba įteikiami kurjeriui, kuris prekes grąžina į nurodytu adresu ( į internetinės parduotuvės buveinę). Dažniausiai pinigai yra grąžinami tik po to, kai prekė pasiekia pardavėją. Na, o kalbant apie siuntimo išlaidas, svarbu pasakyti, jog yra galimi įvairūs variantai: vienos internetinės drabužių parduotuvės pačios apmoka siuntimo išlaidas, kitos – mano, jog šias išlaidas turi padengti pats siuntėjas t.y., žmogus, norintis grąžinti prekę.

Tačiau kabant šia tema, yra būtina ir dar vieną aspektą: pasirodo, jog yra ir dar viena galimybė – atsiimti pinigus už prekę nėra būtina, galima tiesiog išsirinkti kitą prekę. Šis pasirinkimas yra labai tinkamas tokiu atveju, jei norite vienu dydžiu mažesnio ar didesnio drabužio.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *