Maudymosi kostiumėliai vasarai

maudymosi kostiumeliaiAtrodo, dar visai neseniai gatvės bus nuklotos sniego pusnimis, tačiau joms ištirpus ir vis gerėjant orui, verta prisiminti, jog visai netrukus ateis vasara. Kartu su ja ir atostogos bei, žinoma, ilgos dienos paplūdimyje. Kad toks poilsis būtų kuo geriausias ir įsimintinas, šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais apie maudymukus.

Visų pirma, tam, kad maudymosi kostiumėliai atrodytų taip, kaip jūs norėtumėte, kad jie atrodytų, įdėkite šiek tiek pastangų. Juk tik nuo jūsų priklauso jūsų pačių sveikata, išvaizda ir savijauta. Norėdamos suspindėti, jau šiandien atidžiau pažiūrėkite į savo lėkštės turinį. Jeigu joje daug riebaus, kepto maisto ir vienintelė daržovė – bulvė, metas imtis pokyčių. Nuo šiandien įsipareigokite padidinti daržovių ir žalumynų kiekį savo valgymų metu – patikėkite, ne tik atrodysite, bet ir jausitės puikiai. Itin svarbu ir padidinti skysčių suvartojimą. Ir, ne, kava netiks. Siūlome išgerti kuo daugiau vandens, su kurio pagalba maistas bus geriau virškinamas. Maža to, pastebėsite tinkamus pokyčius ir savo spindinčioje odoje. Taip pat, norėdamos pasiekti maksimalių rezultatų, padidinkite fizinį krūvį. Nebūtinai turite kankinti save sporto salėje, tačiau sportas būtinas. Iš pradžių pasistenkite daugiau vaikščioti – į darbą, iš jo ar bent jau pasivaikščioti pietų pertraukos metu. Vėliau pastebėsit, jog krūvio norisi vis daugiau. Kas žino, gal po savaitės-kitos bėgiosite parkuose.

Jeigu jau ėmėtės pokyčių, kad maudymosi kostiumėliai atrodytų geriausiai, metas pakalbėti apie jūsų figūrai tinkančius modelius. Jeigu turite nedidelę krūtinę, rinkitės daugiau detalių turinčią ir spalvotą liemenėlę. Horizontalūs raštai pridės daugiau „masės“. Jeigu esate nepatenkinta apatine kūno dalimi, jus gelbės tamsesnės spalvos kelnaitės su paaukštintu liemeniu. Aukštoms merginoms puikiai tiks asimetriškai iškarpytas vientisas maudymosi kostiumėlis.

Taigi, artėjant vasarai ir norint, kad ne tik apatinis trikotažas moterims, bet ir maudymosi kostiumėliai puikiai tiktų ir gražiai atrodytų, pirmiausia, turite imtis kasdienių pokyčių. Mitybos sureguliavimas, pridedant daugiau daržovių bei fizinio krūvio suintensyvinimas turėtų padėti pasiekti didelių rezultatų. Taip pat, puikiai atrodysite ir rinkdamasi maudymukus, puikiai paslepiančius problemines kūno vietas ir išryškinančius privalumus.

One Comment

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *