Maudymukai – patarimai, artėjant jų sezonui

maudymosi kostiumeliaiIr vėl artėja tas metų laikas. Trumpėja ir plonėja drabužiai, artėja užsidirbtos atostogos ir… Kyla nerimas dėl prasidėsiančio maudymosi sezono. Kad ši maloni veikla nesukeltų nereikalingų rūpesčių, šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kokie maudymosi kostiumėliai turėtų atsirasti jūsų spintoje.

Nuspręskite, kokiam tikslui perkate maudymuką. Jeigu norite degintis, visiškai netiks maudymosi kostiumėliai su iškirptėmis. Na nebent norite tokio keisto įdegio. Uždaras maudymosi kostiumėlis šiuo atveju taip pat nebus puikius pasirinkimas. Geriausia rinktis atvirą, jūsų kūno tipui tinkantį maudymosi kostiumėlį.

Jeigu renkatės dviejų dalių maudymukus, atkreipkite dėmesį į savo privalumus ir mažyčius netobulumus. Jeigu džiaugiatės savo krūtine, tačiau norite maskuoti apatinę kūno dalį, rinkitės tamsios spalvos kelnaites paaukštintu liemenėliu – jos bemat išspręs atsikišusio pilvuko problemą. Ir būtinai paryškinkite krūtinę. Tam tiks spalvingos liemenėlės su detalėmis. Merginų ir moterų, kurios turi nedidelę krūtinę, liemenėlė (kaip ir kasdien dėvimas apatinis trikotažas) turėtų būti su kaušeliais ir plonesnėmis petnešėlėmis, kurios pabrėš dailius pečius. Jeigu, priešingai, krūtinė vidutinė ar didelė – svarbu rinktis patvarias liemenėles su storesnėmis petnešėlėmis, kurios suteiks papildomą prilaikymą.

Aukšto ūgio merginos, norėdamos išvengti „karties“ įvaizdžio, turėtų žaisti su detalėmis. Ilgi auskarai, grandinėlės ir karoliai ne tik suteiks stilingumo, bet ir akimirksniu sutvarkys kūno proporcijas.

Sutvarkius kūno proporcijas, ateina smagioji dalis. Spalvos. Nepirkite dar vieno juodo maudymosi kostiumėlio. Vasara – spalvų metas, tad mėgaukitės jomis. Taip pat, nepamirškite, jog bendrą jūsų įvaizdį paplūdimyje kuria ne tik maudymosi kostiumėliai, bet ir aksesuarai. Nepamirškite skraisčių, akinių nuo saulės, krepšių bei stilingo apavo. Pastarasis turėtų būti patogus, jeigu nuspręstumėte ilgiau pasivaikščioti.

Taigi, maudymosi kostiumėliai ir jų rinkimasis visai neturėtų kelti nereikalingo streso ir rūpesčių. Kad paieškos būtų kuo malonesnės, įvertinkite savo figūrą ir išsirinkite, ką norite maskuoti, o ką pabrėžti. Taip bus lengviausia išsirinkti tai, kas tinka labiausiai. Išsprendę menkutes figūros problemas, imkitės aksesuarų ir spalvų derinimo. Juk nėra nieko malonesnio kaip atrodyti ir jaustis geriausiai. Juk vasara ir atostogos būtent tam ir skirtos. Mėgaukitės.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *