Naujas sezonas – nauja rankinė: keli praktiški patarimai

Nors ruduo – ne pavasaris, tačiau atsinaujinti ir pasipuošti norisi kiekvienai damai. O kas galėtų labiau nudžiuginti, jei ne nauja rankinė, bateliai ar suknelė? Kaip niekad vilioja ir drabužiai internetu, o išmaningieji jų savininkai tik ir vilioja naujomis rudens kolekcijomis bei rudeniška nuotaka trykštančiomis spalvomis. Visgi pakalbėsime ne apie drabužius, bet apie visų moterų geriausias drauges rankines. Šį kartą dalijamės labai vertingais patarimais, kaip išsirinkti gerą rankinę, kad ji puoštų ir joje sutilptų visas „gyvenimas“.

Visų pirma, turite paisyti savo gyvenimo būdo. Ar į rankinuką susidedate viską nuo A iki Z, ko gali prireikti dienai darbe? Tai būtų kompiuteris, maistas, kosmetika, kanceliarinės prekės, dokumentai, knygos ir t. t. O gal labiau mėgstate mažučius rankinukus ir jums visiškai pakanka piniginės, mobiliojo telefono ir dar kelių niekučių? Pirmuoju atveju dairykitės lengvos ir patvarios rankinės, nes, akivaizdu, nešti ir taip bus ką. Jei rinksitės odinę rankinę, atkreipkite dėmesį, kad oda būtų stora ir tvirta, antraip dėl sunkių nešulių rankinė greitai išsitampys ir praras formą.

Svarbi ir pati oda. Versta oda yra „lepiausia“, ją sunkoka prižiūrėti, tuo tarpu lakuotos ar įprastos dažytos odos rankinukai yra patvaresni ir jiems nereikia jokios priežiūros. Taip pat reikėtų skirti natūralią odą nuo odos pakaitalų. Natūralios odos rankinė dėvint tampa lygesnė, minkštesnė, tuo tarpu odos pakaitalų rankinukas po kelių savaičių nešiojimo jau praranda pirminę išvaizdą, gali suskilinėti ar net įplyšti.

Visgi reikėtų atsiminti, kad geros kokybės rankinės kainuoja nemažai. Taigi jei rankinė kainuoja pigiai, geros kokybės tikėtis neverta – toks gaminys tarnaus sezoną ar du, ne ilgiau.

Neverta vaikytis ir garsių vardų. Dizainerių pagaminti rankinukai kainuoja brangiai, tačiau ar verta investuoti tiek už rankinę, kuri po poros sezonų pabos ir norėsis naujos? Verčiau pataupyti – už tą pačią sumą išeis straipsnio pradžioje įvardyti bateliai, suknelė ir naujutėlis rankinukas. Primename, kad rankinukai, avalynė ir drabužiai internetu – visada pigesni!

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *