Vyriškos striukės. Patarimai

vyriska striukeNe veltui yra sakoma – pagal drabužį sutinka, pagal protą palydi. Ši frazė atskleidžia, jog pirmasis įspūdis yra galingas ir labai svarbus. Būtent vėsesniuoju metų laiku jis dar svarbesnis – vyriškos striukės pasirinkimas, dar jos nenusivilkus ir neparodžius puikaus kostiumo ar laisvalaikio derinio, leidžia daryti išvadas ne tik apie jūsų stilių, bet ir tvarkingumą, gyvenimo būdą. Dėl šios priežasties, šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kuriais reikėtų vadovautis renkantis striukę.

  • Striukės vyrams gali skirtis priklausomai nuo to, kur planuojate ją nešioti. Juk kasdien į darbą kontoroje ar ofise nekeliausite su ryškiai geltonu drabužiu (na nebent dirbate itin kūrybingoje aplinkoje, kur toks sprendimas bus įvertintas ne kaip neskoningas išsišokimas, bet originalumo apraiška). Taip ir pat vykdami praleisti laiką kaimo turizmo sodyboje su draugais neturėtumėte rinktis brangiausio dizainerio kurto modelio. Darbui labiau tiks klasikinis, žemės tonų modelis, pasiūtas iš kokybiškos medžiagos, neapkrautas nereikalingomis detalėms. Toks pasirinkimas apibūdins jus kaip profesionalią ir sėkmingą asmenybę ir leis jūsų darbams ir projektams kalbėti garsiau nei netinkamam drabužio pasirinkimui. Vyriškos striukės laisvalaikiui gali būti daug laisvesnės ir originalesnės. Svarbiausias patarimas šiuo atveju – praktiškumas ir patogumas.
  • Įvertinkite, kiek šiuo metu galite skirti naujo drabužio įsigijimui. Jeigu suma nėra didelė, pabandykite peržiūrėti tai, kas jau slepiasi jūsų spintose. Galbūt lentynos gilumose yra visai tinkama, paprasta, tačiau kokybiška striukė. Jeigu ne ir privalote apsipirkti, paskirkite tam gerą pusdienį. Klaidinga išsirinkti striukę pirmoje aplankytoje parduotuvėje. Geriau apeikite kelias, įvertinkite kainą ir kokybę ir galiausiai įsigykite tinkamiausią variantą. Nors ir sugaišite kiek daugiau laiko, tačiau ilgojoje perspektyvoje sutaupysite pinigų, kadangi išsirinksite kokybiškiausią striukę už patraukliausią kainą.
  • Klauskite patarimo. Nepriklausomai nuo to, ar paskambinsite mamai, ar nusivesite savo merginą į parduotuvę, moters žodis labai svarbus. Striukės vyrams pasirinkimas jums gali būti tikra kančia, o jos tai įvertins kaip malonų iššūkį ir išrinks jums geriausiai tinkantį drabužį. Todėl – drąsiai kreipkitės.

Taigi, norėdami išsirinkti geriausią vyrišką striukę, vadovaukitės išvardintais patarimais. Paskirties ir kainos žinojimas bei konsultacija su moterimi vyriškos striukės pasirinkimo klausimu padės jums jaustis ir stilingai, ir patogiai kiekvieną dieną.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *