Vyrų įvaizdžio detalės

Nors puikiai suprantama, kad kalbant apie stilių, vyrų išvaizdai didžiausią įtaką daro drabužiai, tačiau jei jie įprasmina vyro išvaizdą, aksesuarai savo ruožtu ją visiškai „išpildo“. Trumpiau tariant, vyras, kuris nedėvi jokių aksesuarų, įprastai atrodo labai pilkai ir neįsimintinai. Vien tik drabužiai dažniausiai nepadeda išsiskirti, o tai reiškia, kad būtina dėvėti ir tinkamus aksesuarus. Dėl šios priežasties įvardinsime tuos, kuriuos vyrai renkasi bene kiekvieną dieną.

Laikrodžiai

Laikrodis nėra tik aksesuaras, kuris skirtas vyro įvaizdžiui įprasminti ar jį pabrėžti. Tai lyg nebylus parašas ar vizitinė kortelė. Tiesą sakant, stilistai neretai sutinka, kad laikrodis yra vienas iš svarbiausių aksesuarų. Tačiau, žinoma, kalbama apie prabangius, kokybiškus ir žinomų gamintojų laikrodžius. Yra kur kas geriau turėti vieną labai brangų ir vertingą laikrodį, nei dešimt prastos kokybės modelių.

Kaklaraiščiai

Žinoma, galima ginčytis ar tai yra kasdienis kiekvieno vyro aksesuaras, tačiau jei jūs dirbate pakankamai formalioje aplinkoje, greičiausiai kaklaraištis yra neatsiejamas nuo jūsų kasdienio įvaizdžio. Tokiu atveju pasirinkimas yra didžiulis. Nors dažniausiai kaklaraiščio forma yra identiška, skiriasi medžiaga, spalva ir raštas. O tai reiškia, kad kiekvienas vyras gali nesunkiai rasti kaklaraištį, kuris kuo puikiausiai derėtų prie jo pasirinktų marškinių, kostiumo, diržo ar kitų įvaizdžio detalių.

Vyriškos piniginės

Vyriškos piniginėsVyriškos piniginės yra dar vieni aksesuarai, be kurių pro duris nežengia nei vienas vyras. Todėl labai svarbu investuoti į gerą, patvarią ir kokybišką piniginę. Tuo tarpu, jei iki šiol jūs laikėtės priešingos nuomonės ir piniginės pasirinkimui neskirdavote didelio dėmesio, pats metas tokią praktiką pakeisti. Pinigines internetu galite įsigyti labai greitai ir nesudėtingai, o jų asortimentas internetinėse parduotuvėse pranoks visus jūsų lūkesčius.

Diržai

Jei pasirinksite tinkamą diržą, kurio spalva derės prie jūsų batų – jūs tiesiog laimėsi aukso puodą. Diržas yra labai svarbi įvaizdžio detalė, todėl jei iki šiol nemėgote dėvėti diržo, pakeiskite savo įpročius.

Krepšiai arba rankinės

Be abejo, šį aksesuarą turi ne kiekvienas, tačiau jei kartu su savimi įprastai turite ne tik piniginę, turėti vyrišką rankinę tiesiog būtina.

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *